Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Święto Dziękczynienia 5 czerwca 2011r.

“Dziękujemy za beatyfikację Jana Pawła II”

5 czerwca, podczas obchodów czwartego Święta Dziękczynienia cała Polska podziękuje Bożej Opatrzności za wyniesienie Jana Pawła II do chwały ołtarzy. Rankiem relikwie błogosławionego zostaną przeniesione w Białym Marszu dziękczynnym z pl. Piłsudskiego Traktem Królewskim do Świątyni Opatrzności Bożej.

W niedzielę, 5 czerwca we wszystkich parafiach w całej Polsce odbędzie się zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej – Wotum Narodu Polskiego. Każdy będzie mógł dołożyć swoją małą cegiełkę. To będzie podziękowanie każdego z nas za dobro, które nas w życiu spotyka.

Czytaj więcej >>

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.