Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Wizytacja kanoniczna – 3 kwietnia

Wyjątkowo inny porządek Mszy Św.
03 kwietnia 2022 – niedziela
Wizytacja kanoniczna
ks. bp Jan Wątroba

7.00 – Trzęsówka – Msza Święta
9.00 – Trzęsówka –  Powitanie ks. bp, Msza Święta, po Mszy spotkanie z grupami duszpasterskimi
11:00 – Ostrowy Baranowskie – Gorzkie Żale
11:30 – Ostrowy Baranowskie – Msza Święta, po Mszy spotkanie z grupami duszpasterskimi
14:30 – Trzęsówka – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
15:00 – Trzęsówka – Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania

Biskup jako następca apostołów, jak niegdyś oni sami, odwiedza parafie, by spotkać się z wiernymi i wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Przyjeżdża, by słuchać o radościach, wejść w nasze troski, by prosić Boga o błogosławieństwo dla naszego życia. Ksiądz biskup na wizytację przybywa, by zapoznać się z sytuacją duszpasterską i gospodarczą parafii. Podczas wizytacji, ksiądz biskup poznaje charakterystykę parafii, życie religijne parafii, interesuje go przebieg katechizacji, oraz zapoznaje się z innymi formami duszpasterstwa występującymi w parafii. (grupy, ruchy, wspólnoty osób działające na terenie parafii). Ks. Biskup udzieli też sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Dlatego zapraszam wszystkich Drogich Parafian na spotkanie z Ks. Biskupem. Na godz. 9.oo pragnę zaprosić przedstawicieli władz, Państwa Dyrektorów Szkół, Panów Strażaków z sztandarami, KGW, Grupy Duszpasterskie, Schole i Chór, Drogich Rodziców wraz z dziećmi i młodzieżą, starszych i samotnych, Róże Różańcowe, które po mszy św. zmienią tajemnice, a my wszyscy będziemy mogli spotkać się z Ks. Biskupem. O godz. 15.oo Ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, zapraszamy zwłaszcza ich z rodzinami.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.