Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Podsumowanie roku 2012

W tym roku przeżywaliśmy wizytację kanoniczną Ks. Biskupa Kazimierza Górnego – Ordynariusza naszej diecezji. Aby przyjąć dostojnego Gościa udekorowaliśmy plac kościelny przez założenie dwóch klombów na placu kościelnym oraz dokończyliśmy remont kaplicy cmentarnej wraz z chłodnią (która niestety w tym roku była wykorzystywana zbyt często) ponieważ zmarło w naszej parafii aż 37 osób. Wszystkie nasze działania były możliwe dzięki zaangażowaniu finansowemu większości Rodzin naszej parafii. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.

W planach na przyszły rok chcemy od strony duchowej:

  • jak najlepiej przygotować się na przeżywanie 225 rocznicy powstania naszej parafii
  • oraz włączyć się w przygotowanie nadania imienia Jana Pawła II naszemu Gimnazjum
  • marzeniem jest, aby przed ogrodzeniem kościoła stanął pomnik naszego rodaka Jana Pawła II.

Stan kasy parafialnej na dzień dzisiejszy wynosi około 10 tys. zł.

Statystyki:

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.