wrzesień 2022- archiwa

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej

Przez cały miesiąc październik modlimy się na różańcu.
O godz. 17:30 modlitwa różańcowa, a następnie Msza Święta.
W niedziele różaniec o godz. 10:30.
Zachęcamy do licznego udziału w tym Nabożeństwie. Matka Boża przy każdym objawieniu prosiła o modlitwę różańcową. Wierzymy, że to oczekiwanie Maryi jest skierowane również względem nas. Pobożność Maryjna od wieków była pielęgnowana w naszej parafii. Zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami do udziału w nabożeństwach różańcowych. Dla najmłodszych zostały przygotowane plansze i każdego dnia w październiku obrazek do wklejenia.

29 wrz 2022   Komentarze (0)

„Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” (J 14, 6) – XII Tydzień Wychowania

Hasłem tegorocznego, XII Tygodnia Wychowania, który będzie trwał od 11 do 17 września 2022 roku, są słowa z Ewangelii św. Jana: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” (J 14,6). Towarzyszyć nam będzie postać św. Józefa Bilczewskiego, arcybiskupa Lwowa, wspaniałego duszpasterza, wielkiego patrioty i wychowawcy zatroskanego o dobro dzieci i młodzieży, którego setną rocznicę śmierci będziemy przeżywać 20 marca 2023 roku.

List Pasterski Episkopatu Polski z okazji XII Tygodnia Wychowania KLIKNIJ, ABY PRZECZYTAĆ

11 wrz 2022   Komentarze (0)

PAN JEST PASTERZEM MOIM – zaproszenie na schole parafialną

Witamy po wakacjach!
Nasza schola właśnie zaczyna spotkania 😊 Jeżeli chcesz razem z nami wychwalać Boga śpiewem, śmiać się i wspólnie spędzać czas, serdecznie zapraszamy na spotkania scholki w każdy piątek o godzinie 17:00 😊
PRZYJDŹ I ŚPIEWAJ Z NAMI!

9 wrz 2022   Komentarze (0)