Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Odpust parafialny ku czci św. Anny

Św. Anna z kościoła w Trzęsówce

W przyszłą niedzielę (24 VII) odpust parafialny ku czci św. Anny.

Uroczystą sumę o godz. 11:00 odprawi nasz Rodak Ks. Bogdan Galek, który w tym roku przeżywa Srebrny Jubileusz Kapłaństwa.

Pozostałe Msze św. o 7:00 i 9:00, nie będzie Mszy św. po południu o 15:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Przed odpustem prosimy o przygotowanie feretronów, obrazów, strażaków z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych i asysty do baldachimu. Dziewczynki prosimy o sypanie kwiatów podczas procesji, a chłopców do dzwonienia. Dzieci z klasy trzeciej niosą podczas procesji figurę Świętego Jana Pawła II. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spowiedź przed odpustem codziennie od 18:30.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.