Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

W czwartek wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o 7:00, 11:00 i 15:00 – nie będzie Mszy św. o 9:00. Uroczysta suma o 11:00, po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy.

Prosimy o przygotowanie feretronów i figur na procesje. Prosimy dzieci do sypania kwiatów, dzieci po I Komunii będą niosły figurę świętego Jana Pawła II. Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o asystę podczas procesji i wystawienie pocztów sztandarowych, oraz jak co roku prosimy o pomoc w czasie oktawy.

Do przygotowania jednego ołtarza jak w latach ubiegłych prosimy po10 numerów mieszkańców z Trzęsówki. W tym roku idziemy w procesji w stronę Cmolasu.

Kolejność ołtarzy:

• przy Kapliczce u Rodziny Hałdasiów
• koło Krzyża na polu Cieślów
• przy domu Pana Janusza Bujaka
• przy krzyżu na placu kościelnym.

Równocześnie prosimy, aby drogę przystroić wspólnie z tymi, którzy przy trasie procesji mieszkają, lub mają swoje działki. Paliki i podstawy plansz są w kościele.

Od piątku oktawa Bożego Ciała – serdecznie zapraszamy wszystkich na codzienne procesje. W niedzielę procesja po sumie.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.