Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Pielgrzymka do Sanktuarium w Cmolasie

W ramach Uroczystości ku czci Przemienienia Pańskiego w Cmolasie nasz dzień odpustowy wypada w sobotę, dlatego udajemy się w Pieszej Parafialnej Pielgrzymce do Sanktuarium na Mszę św. o godz. 11:00, której przewodniczył będzie Ks. Bp Edward Białogłowski.

Wyjście o 9:00, serdecznie zapraszamy wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci, starszym lub chorym prosimy pomóc w dojeździe – niechaj ten trud pielgrzymowania będzie dziękczynieniem Panu Jezusowi za Jego błogosławieństwo i opiekę nad naszą parafią. Powrót we własnym zakresie. Na tegoroczną pielgrzymkę w duchu dziękczynienia zapraszamy również młodzież, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.