Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Odpust parafialny ku czci św. Anny

Odpust w Trzęsówce ku czci św. AnnyW niedzielę 24 VII – odpust parafialny ku czci św. Anny.
Uroczysta suma o godz. 11:00. Pozostałe Msze św. o 7:00, 9:00, nie będzie Mszy św. po południu o 15:00.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Przed odpustem prosimy o przygotowanie feretronów i obrazów. Strażaków z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych i asysty do baldachimu, KSM o wystawienie pocztu sztandarowego. Dzieci prosimy o sypanie kwiatów podczas procesji, a chłopców do dzwonienia. Dzieci z klasy drugiej niosą podczas procesji figurę Błogosławionego Jana Pawła II. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spowiedź przed odpustem codziennie od 18:30.

W sobotę z racji odpustu będzie nabożeństwo za zmarłych dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszej świątyni, oraz za wszystkich zmarłych z naszej parafii. Rozpoczęcie w kościele o 17:30, wspólnym Różańcem za zmarłych, o 18:00 Msza św., następnie procesja na cmentarz.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.