Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Boże Ciało 2011

Boże Ciało - procesja w Trzęsówce23VI – we czwartek, wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
Msze św. o 7:00, 11:00 i 15:00 – nie będzie Mszy św. o 9:00.
Uroczysta suma o 11:00, po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy.

Prosimy o przygotowanie feretronów i figur na procesje. Prosimy dzieci do sypania kwiatów, dzieci z I Komunii będą niosły figurę Błogosławionego Jana Pawła II, którą ufundowali ich Rodzice. Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o asystę podczas procesji i o wystawienie pocztów sztandarowych oraz jak co roku, prosimy o pomoc w czasie oktawy. Do przygotowania jednego ołtarza jak w latach ubiegłych prosimy po 10 numerów. W tym roku idziemy w procesji w kierunku Kolonii i Koczubaja.

Kolejność ołtarzy:
– przy kapliczce św. Jana
– koło Rodziny Piłatów
– na krzyżówce koło Woźniaków
– przy Krzyżu.
Równocześnie prosimy, aby drogę przystroić wspólnie. Paliki i dekoracje są w kościele.

Od piątku oktawa Bożego Ciała – serdecznie zapraszamy wszystkich na codzienne procesje. W niedzielę procesja po sumie.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.