Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Kolęda misyjna 2023

W tym roku kolędowania nasze serca były bardzo blisko dzieci i misjonarzy z Papui i Nowej Gwinei. Ten odległy skrawek ziemi rozsiany na Oceanie Spokojnym jest bardzo młodym Kościołem, borykającym się z wieloma problemami. Pokazuje nam on jednak, że żadne trudności nie odrywają od Miłości Chrystusa. Każdego roku przybywa tam nowych ochrzczonych, pracuje tam także najwięcej polskich misjonarzy w całej Oceanii.

06.01.2023 roku rozpoczęła się kolęda misyjna. Po każdej mszy kolędnicy zbierali ofiary do puszek. Przed sumą odbyły się jasełka i wspólne śpiewanie kolęd. W sobotę i niedziele kolędnicy udali się do domów parafian z kolędą misyjną.

Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom, rodzicom, pani katechetce którzy pomogli przygotować stroje kolędnicze oraz wspólnie z nami kolędowali. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Szczęść Boże!

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.