Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Wielkanoc 2022

Wszystkim naszym Parafianom, Gościom życzę błogosławionych, pełnych ducha i radości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech fakt pustego grobu będzie dla nas źródłem nadziei w trudach codzienności.

 Prawda o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią, prawda o Zmartwychwstaniu niech będzie dla nas wszystkich inspiracją do troski o świętość naszego życia. Klimat pokoju, przebaczenia, wyciągniętych dłoni w geście pojednania niech nie będzie tylko epizodem kilku świątecznych dni, ale stanie się udziałem całego naszego życia.

Szczególne życzenia kieruję do chorych, cierpiących, samotnych, starszych. Tej wyjątkowej grupie naszych parafian, życzę umocnienia, nadziei i głębokiego przekonania, że dźwigając krzyż cierpienia, podeszłego wieku, samotności, mają wielki udział w zbawczym planie Boga. Życzę by po latach życia doświadczali miłości każdego dnia.

Z wdzięcznością zwracam się do wszystkich Parafian, którzy wzięli czynny udział w niedawno zakończonych Rekolekcjach i Triduum Paschalnym. Wasza obecność w tym świętym czasie łaski i zbawienia jest potwierdzeniem, że chcecie, aby Bóg prowadził Was przez życie, a Wy będziecie Mu wierni na dobre i na złe. Trwajcie w zjednoczeniu z Nim i cieszcie się Jego nieskończonym miłosierdziem.

Zmartwychwstanie to cud, prawda i życie wieczne. Pozwólmy się prowadzić Zmartwychwstałemu, a Jego zwycięstwo nad złem, grzechem i szatanem stanie się także naszym udziałem.

 

z radosnym „ALLELUJA”

proboszcz i duszpasterze

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.