Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Wielki Post

Trzęsówka - Wielki Post

W środę (17 II) – Środa Popielcowa – Msze św. rano o 8.00 i wieczorem o 17.00.

W tym dniu obowiązuje post ścisły: jakościowy, czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i ilościowy tzn. spożywamy najwyżej trzy posiłki – w tym jeden do syta. W tych wszystkich ograniczeniach epidemii rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego do Świąt Wielkanocnych.

Bierzmy udział w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak Droga Krzyżowa w piątki o 17.00 i Gorzkie Żale w niedziele w o 15.00, pamiętając o ograniczeniach pandemii, że nasz udział w nabożeństwach jest ograniczony.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.