Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Nabożeństwa Różańcowe

Następna niedziela (4X) jest Niedzielą Różańcową – po sumie procesja do pięciu ołtarzy. Prosimy, aby 4 ołtarze przygotowały według kolejki Rodziny z Trzęsówki – po 6 numerów do jednego ołtarza.  Ołtarz piąty w kościele przygotują sprzątający kościół. Jak co roku proponujemy, aby wykorzystać materiały, które mamy z lat ubiegłych.

Od czwartku Nabożeństwa Różańcowe – dla dzieci będą naklejki, a na zakończenie Nabożeństw Różańcowych – konkurs z nagrodami. W niedzielę na sumie o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie Różańca dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z Trzęsówki i Jagodnika. Przez cały październik w niedzielę o godz. 15.00 Różaniec, a późnej Msza św.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.