Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Kolędnicy Misyjni 2019/2020

km_news_2019

W piątek na 14.30 serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie Koła Misyjnego. Spotkanie związane z Kolędą misyjną.

Wszystkie Grupy kolędują w sobotę tj. 28 XII i 29 XII w niedzielę. Jeżeli rodzice zadecydują, że jest nieodpowiednia pogoda, to kolędowanie zostanie przeniesione na następny tydzień. Proszę odpowiednio się ubrać (ciepły strój). Jak każdego roku liczymy na serdeczne przyjęcie, oraz prosimy zadbać, aby dzieci były bezpieczne. Zebrane ofiary są przeznaczone na pomoc Dzieciom w krajach misyjnych. Tym razem pomagamy dzieciom w Amazonii. Dokładne informacje w gablocie i na stronie internetowej.

https://dzieciom-misji.missio.org.pl/kolednicy-misyjni/projekt-roku/205-dzieciom-w-amazonii

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.