Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Wielki Post

Trzęsówka - Wielki Post

W środę (6 III) – Środa Popielcowa. Msze św. rano o 10.00 i wieczorem o 17.00.

W tym dniu obowiązuje post ścisły: jakościowy, czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i ilościowy tzn. spożywamy najwyżej trzy posiłki – w tym jeden do syta. Rozpoczynamy 40 -dniowy okres Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego do Świąt Wielkanocnych. Bierzmy chętnie udział w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak: Droga Krzyżowa w piątki o 17.00 i Gorzkie Żale w niedziele o 15.00, po nabożeństwie Msza św. Za udział W tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny. W niedzielę Droga Krzyżowa dla dzieci po Mszy św. o godz. 9.00.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.