Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Odpust parafialny ku czci św. Anny

29 lipca 2012 r.
ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. ANNY

Msze św.: 7:00, 9:00, 11:00 – Uroczysta Suma z procesją
W dniu odpustu nie będzie Mszy św. o godz. 15:00

W przyszłą niedzielę odpust parafialny ku czci św. Anny. Uroczysta suma o godz. 11:00. Pozostałe Msze św. o 7:00, 9:00, nie będzie Mszy św. po południu o 15:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przed odpustem prosimy o przygotowanie feretronów, obrazów. Strażaków z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych i asysty do baldachimu, KSM o wystawienie pocztu sztandarowego. Dzieci prosimy o sypanie kwiatów podczas procesji, a chłopców do dzwonienia. Dzieci z klasy drugiej niosą podczas procesji figurę Błogosławionego Jana Pawła II.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spowiedź przed odpustem codziennie od 18:30.

Udostępnij ten post:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.