Fotogaleria: Wizytacja Kanoniczna 03.04.2022

Wizytacja to szczególny czas dla wspólnoty całej parafii, gdy Biskup, jako następca Apostołów – przychodzi do małej owczarni, aby przyjrzeć się jej radościom i troskom oraz aby modlić się wraz z nami i umocnić swoim słowem naszą wiarę. Chrystus w swoim apostole szczególnie nawiedza parafię, aby nam błogosławić.

3 kwietnia 2022 r. o godz. 9:00 uroczystym powitaniem w drzwiach kościoła rozpoczęła się Wizytacja Kanoniczna Ks. Biskupa Jana Wątroby, w Parafii pw. św. Anny w Trzęsówce.

W imieniu wspólnoty parafialnej powitała go rodzina Kudej oraz Ks. Krzysztof Szczęch.
Ks. Biskup uczestniczył wraz z parafianami w sprawowanej Eucharystii o godz. 9:00 oraz głosił Słowo Boże. Po Mszy Świętej, ks. Biskup spotkał się ze wszystkimi grupami duszpasterskimi.
Ks. Biskup odwiedził również kościół dojazdowy w Ostrowach Baranowskich, uczestniczył we Mszy Świętej, wygłosił Słowo Boże i spotkał się z mieszkańcami po Mszy Świętej.
O godz. 15:00 podczas uroczystej Eucharystii Ks. Biskup udzielił Sakramentu Bierzmowania 40-osobowej grupie młodzieży naszej Parafii

3 kw. 2022   Komentarze (0)

Rekolekcje Parafialne 2022

Rekolekcje wielkopostne wygłosi ks. Robert Ryndak