lipiec 2018- archiwa

Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium w Cmolasie

Cudowny Obraz Przemienienia Pańskiego - Sanktuarium w Cmolasie

W ramach Uroczystości ku czci Przemienienia Pańskiego w Cmolasie w sobotę (4 VIII) udajemy się w Pieszej Parafialnej Pielgrzymce do Sanktuarium na Mszę św. o godz. 11.00, której przewodniczył będzie J. E. Ks. Arcybiskup Adam Szal – Metropolita  Przemyski w intencji małżeństw przeżywających srebrne i złote jubileusze oraz ich rodzin.

Wyjście o 9.00, serdecznie zapraszamy wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci, starszym lub chorym prosimy pomóc w dojeździe – niechaj ten trud pielgrzymowania będzie dziękczynieniem Panu Jezusowi za Jego błogosławieństwo i opiekę nad naszą parafią, prośmy również o szczęśliwe zebranie plonów ziemi. Na tegoroczną pielgrzymkę w duchu dziękczynienia zapraszamy również młodzież, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania. Powrót we własnym zakresie.

Dokładny plan całego Odpustu  (PDF) >>

29 lip 2018   Komentarze (0)

Odpust parafialny ku czci św. Anny

Św. Anna z kościoła w Trzęsówce

W przyszłą niedzielę (29 VII) odpust parafialny ku czci św. Anny.

Uroczystą sumę o godz. 11.00. odprawi Ks. Józef Grabiec obchodzący w tym roku Złoty Jubileusz Kapłaństwa. Pozostałe Msze św. o 7.00 i 9.00, nie będzie Mszy św. po południu o 15.00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przed odpustem prosimy o przygotowanie feretronów, obrazów, strażaków z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych i asysty do baldachimu. Dziewczynki prosimy o sypanie kwiatów podczas procesji, a chłopców do dzwonienia. Dzieci z klasy trzeciej i czwartej niosą podczas procesji figurę Świętego Jana Pawła II. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spowiedź przed odpustem codziennie od 18.30.

22 lip 2018   Komentarze (0)