grudzień 2017- archiwa

Wieczór kolęd

W niedzielę (7 stycznia) po Mszy św. o 16.15 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Wieczór Kolęd.

Podczas Wieczoru zorganizowana zostanie zbiórka przedmiotów dla dzieci z Domów Dziecka. Mogą to być np. przybory szkolne, zeszyty, słodycze czy zabawki. Prosimy o przynoszenie rzeczy nowych. Niech ten czas świąt będzie okazją do podzielenia się radością z innymi.

31 gru 2017   Komentarze (0)

Plan wizyty duszpasterskiej – cz. 2

Wtorek (02.01.2018)
I ksiądz – Koniec od Rolów do Besterów
II ksiądz – Koniec od Urbanów do Janusów

Środa (03.01.2018)
I ksiądz – Koniec od Letniowskich do Kusaków
II ksiądz – Koniec od Rachwałów do Kusaków

Czwartek (04.01.2018)
I ksiądz – Izdebnik od Mokrzyckich
II ksiądz – od Lewandowskich

Kolędę rozpoczynamy o 15.00. W miarę możliwości prosimy przyjechać po księdza. Ofiary z racji kolędy prosimy składać na tacę.

31 gru 2017   Komentarze (0)

Kolędnicy Misyjni 2017/2018

W piątek i sobotę odwiedzą nasze domy kolędnicy misyjni – dlatego, jak każdego roku, liczymy na serdeczne przyjęcie oraz prosimy zadbać, aby dzieci były bezpieczne.

Zebrane ofiary są przeznaczone na pomoc Dzieciom w krajach misyjnych. Tym razem pomagamy dzieciom w Syrii i Libanie. Wiadomości na temat sytuacji w Syrii i w Libanie wywieszone w gablocie.

PROJEKT KOLĘDNICY MISYJNI 2017/2018 >>

26 gru 2017   Komentarze (0)