wrzesień 2012- archiwa

Nabożeństwa Różańcowe

W poniedziałek (1 X) rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych.

O 17:00 będzie Msza św. Po Mszy Różaniec.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Następna niedziela (7 X) jest Niedzielą Różańcową – po sumie procesja do pięciu ołtarzy. Prosimy, aby 4 ołtarze przygotowały według kolejki dalsze Rodziny z Trzęsówki – po 6 numerów do jednego ołtarza. Ołtarz piąty w kościele – przygotują sprzątający kościół. Proponujemy, aby wykorzystać plansze i flagi które mamy z wcześniejszych lat.

30 wrz 2012   Komentarze (0)

Pożegnanie wakacji przy ognisku

W sobotę (15 IX) grupa Caritas zaprasza na pożegnanie wakacji przy ognisku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z Koła Misyjnego, Kolędników Misyjnych, Ministrantów, Lektorów i KSM.

Rozpoczęcie o godz. 14:00 przy plebani.

9 wrz 2012   Komentarze (0)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

W poniedziałek o godz. 9:00 – Uroczysta Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

Uczniów z klasy pierwszej prosimy o przyniesienie podręczników i przyborów szkolnych do poświęcenia. Śpiewających prosimy, aby przyszli na 8:40, by przygotować śpiewy na Mszę św.

Dyrektor Zespołu Szkół w Cmolasie informuje, iż rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013 rozpocznie się 3 września 2012 r. o godz. 8:00 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie.

Dowóz młodzieży do szkoły przedstawia się następująco:
Pateraki – 7:05, Ostrowy Baranowskie koło kościoła – 7:07, Chlistawy – 7:15, Przystanek obok sołtysa Pana Magdy – 7:17, Jagodnik koło krzyża – 7:22, Jagodnik koło Pana Kotuli – 7:25.

2 wrz 2012   Komentarze (0)