Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Boże Narodzenie 2011

Trzęsówka - Szopka Bożonarodzeniowa 2011

W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia – Msza św. ze względu na dzieci chodzące na Roraty rano o 8:00. Prosimy, aby dzieci przyniosły podpisane karteczki, bo z nich będzie wylosowana osoba, która otrzyma na własność figurkę Matki Bożej.

W Wigilię prosimy o zachowanie pięknych polskich zwyczajów dotyczących abstynencji oraz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i zachowania całej tradycyjnej oprawy Wieczerzy Wigilijnej. Pasterka o godz. 24:00. Ofiary z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.

W Uroczystość Bożego Narodzenia – Msze św. o 7:00. 9:00 i 11:00 nie będzie Mszy św. o godz. 15:00.
26 XII – święto Świętego Szczepana – Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 11:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 15:00. Na sumie chrzty i poświęcenie owsa.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.