Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Wielki Post 2011

We środę (9III) – Środa Popielcowa – Msze św. rano o 9:00 i wieczorem o 17:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły – jakościowy czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i ilościowy tzn. spożywamy najwyżej trzy posiłki – w tym jeden do syta.

Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego do Świąt Wielkanocnych.

Bierzmy chętnie udział w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak: Droga Krzyżowa – w piątki o 17:00 18:00 i Gorzkie Żale – w niedziele o 15:00, po nabożeństwie Msza św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny. W niedziele Droga Krzyżowa dla dzieci po Mszy św. o godz. 9:00.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.