Losowy obrazek... odśwież, a zobaczysz inny!

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

W czwartek wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o 7:00, 11:00 i 15:00 – nie będzie Mszy św. o 9:00. Uroczysta suma o 11:00, po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy.

Prosimy o przygotowanie feretronów i figur na procesje. Prosimy dzieci do sypania kwiatów, dzieci po I Komunii będą niosły figurę świętego Jana Pawła II. Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzęsówki i Jagodnika prosimy o asystę podczas procesji i wystawienie pocztów sztandarowych, oraz jak co roku prosimy o pomoc w czasie oktawy. Do przygotowania jednego ołtarza jak w latach ubiegłych prosimy po10 numerów mieszkańców z Trzęsówki. W tym roku idziemy w procesji w stronę Kolonii i Koczubaja.

Kolejność ołtarzy:
• przy kapliczce św. Jana;
• na krzyżówce koło Piłatów;
• na krzyżówce koło Woźniaków;
• przy krzyżu przed kościołem.

Równocześnie prosimy, aby drogę przystroić wspólnie z tymi, którzy mają przy drodze pola. Paliki i podstawy dekoracji są w kościele.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Zmień to i dodaj własny.

Zaloguj się, by móc komentować.