październik 2014- archiwa

Uroczystość Wszystkich Świętych

W sobotę (1XI) – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7:00, 11;00 i uroczysta o 14:00, a po niej procesja na cmentarz i modlitwy w intencji wszystkich zmarłych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz. 9:00.

W niedzielę 2 XI – Dzień Zaduszny czyli wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

W listopadzie codziennie o 16:30. będą wypominki i Różaniec za zmarłych, w niedzielę wypominki o 14:30, o 15:00 Msza św. – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

26 paź 2014   Komentarze (0)

XIV Dzień Papieski

Dzisiaj (12 X) przeżywamy w całej Polsce kolejny Dzień Papieski. Z Dniem Papieskim jest ściśle związana budowa tzw. Żywego Pomnika Jana Pawła II – tym żywym pomnikiem jest zdolna młodzież wspomagana z ofiar złożonych w tym dniu do puszek.

12 paź 2014   Komentarze (0)

Niedziela Różańcowa

Dzisiaj – Niedziela Różańcowa. Po sumie procesja do pięciu ołtarzy.

Przez cały październik w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 – Różaniec dla dzieci i po południu o 15:00 dla wszystkich.

5 paź 2014   Komentarze (0)