kwiecień 2012- archiwa

Nabożeństwa Majowe

Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o 18:00,
w niedzielę Majówka o 15:00 i po Nabożeństwie Msza św.

29 kw. 2012   Komentarze (0)

Wieczysta adoracja

W czwartek (19 IV) nasza parafia ma wyznaczoną adorację Najświętszego Sakramentu w ramach wieczystej adoracji w naszej diecezji.

Dlatego zachęcamy do wspólnej modlitwy wszystkich mieszkańców i proponujemy by w miarę możliwości poszczególne grupy podjęły się prowadzenia tej wspólnej modlitwy.

• 15:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia – adoracja dzieci i młodzieży
• 16:00 – Adoracja Akcji Katolickiej i Caritas
• 17:00 – Adoracja Róż Różańcowych
• 18:00 – zakończenie Adoracji i Msza św.

15 kw. 2012   Komentarze (0)

Święto Miłosierdzia Bożego

W najbliższą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego, dlatego w tym tygodniu codziennie po Mszy św. będziemy odmawiali Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Rodziny i dzieci prosimy o przyniesienie w niedzielę ofiar z Wielkopostnych Skarbonek i składanie ich przed ołtarzem do wystawionego kosza.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

9 kw. 2012   Komentarze (0)